Vetura në shitje Volkswagen Crafter

Kjo veture ka pasur 201 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/07/2023 20:07

23,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Kamion 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 182 000 KM

Volkswagen Crafter Kasten 35 lang 2.0 (140Ps)

Crafter Kasten
Kamera
Klima
Ne Gjendje shumm te mire

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

Shpërndaje:

Veturat e fundit