Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 355 vizita
Ndryshimi i fundit: 26/07/2023 17:08

9,900 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 217 000 KM

Volkswagen Golf VII

- Volkswagen Golf 7.5 Facelift
- Viti: 05.2018
- Motorri: 1.6 tdi
- Nderruesi: Manual
- Posedon: Karrika me nxemje, retrovizore me nxemje, autohold, usb port, webasto, start stop etj.
- Pa Dogan
- +38345580560

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit