Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 10871 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/03/2016 19:45

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
20 cm³ 150 000 KM

Audi a5 sline sportback URGJENT

Shes veturen ne gjendje shume te mire me nje fjale full ekstra. 044511163
Te dhanat: 8shpejtsi 2.0 ndezet me pull pa qels karrika lkurs S line fellge 19 modeli fundit e servisume 151 km. Boj ndrrim

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit