Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 341 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/07/2023 10:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 210 000 KM

Opel Astra 2014 2.0cdti SportLine Automatik Full Opsion 🇩🇪

Opel Astra 2014 Automatik 2.0cdti 165Ps Sportline EcoTec 🇩🇪

KM: 210mije te Garantuara ✅

Ju garantojme ne Kilometra dhe Aksident .


Vetura Posedon: Tempomat, Leda , Karrikat Sport, Karrikat me nxemje, Liber t’Servisit, Navi 2023, Komanda n’Timon, Timonin me nxemje, Sensor Parkingu, Sensor Shiut, Klimatronik, Fellne t’zeza 17 me guma tmira, 2Qelsa, Xhamat Elektrik, Aux, Bluetuth, USB, Automatik, 121kw 165Ps, Ecotec, Ulset Isofix per femije mbrapa, Euro5, Airbag etj…

Vetura eshte e sapoardhur nga Gjermania dhe eshte mirmbajtur perfekt si brenda dhe jashte. Te gjitha serviset e kryera ne Opel ne 🇩🇪.

Vetura eshte pa dogane. /Mundesi Ndrrimi/

048803085 Tel
044803085 Tel & Viber

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit