Vetura në shitje Citroën C5

Kjo veture ka pasur 736 vizita
Ndryshimi i fundit: 13/03/2016 22:26

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Limuzinë 2005

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 212 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Shitet vetura

Vetura posedon edhe Nivel kontrollin (ngritje/ulje).

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  CD

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot


Shpërndaje:

Veturat e fundit