Vetura në shitje Rover 75

Kjo veture ka pasur 1191 vizita
Ndryshimi i fundit: 14/03/2016 20:32

3,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Limuzinë 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 1 879 KM

Rover 75 1 vit regjstrim

Rover 75

Siguria dhe komoditeti


 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Mbyllje qendrore

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit