Vetura në shitje Citroën Xsara

Kjo veture ka pasur 1265 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/04/2016 13:42

2,200 EUR
1,800 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
LLoji Viti
Karavan 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 4

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 226 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Gjakovë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Citroen xsara Hdi 2.0

Citroen Xsara hdi 2.0 HDI. :
Vetura e Sa po ardhur nga GJERMANIA :
Vetura i posedon librin e servisit :
Ju garantojm per kilometra :
Viti.03.09.2003. Full Extra

Për më shum info:
Na kontaktoni nr-viber +37745582816

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Dritare elektrike

  •  Airbag

  •  ESP

  •  CD

  •  Hidraulik


Shpërndaje:

Veturat e fundit