Vetura në shitje Audi A3

Kjo veture ka pasur 390 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/08/2023 20:39

13,900 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 202 000 KM

Audi A3

*Audi A3 Sportback Sport 2014
*2.0 110kW 150ps
*Automatik S tronic
*202000km
*Drive Select, Timon multifunksional, karrika sportive me nxemje, Climatronik dy zonale, pasqyre elektronike me nxemje, Usb, Aux, Bluetooth, StartStop, Autohold etj.
*I servisuar çdo here ne Audi
*Pa Dogan
*13900€
*+38345580560

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit