Vetura në shitje Audi A5

Kjo veture ka pasur 1063 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:49:13

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2018

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 205 000 KM

Audi A5 2.0 Tdi 190ps Quattro 2018🇩🇪

Audi A5 2.0 Tdi ( 190 )
Viti 2018
Quattro. 4 x 4
Ora Digitale
Led Xenon Big Xeno
Distanc ndjeke e veturave
Hapje Mbyllje e Dyrve Pa Qels
Etj Gjendje Prefekt
Sapo i Ardhur nga 🇩🇪Gjermanija🇩🇪
Sapo i Doganuar dhe sapo inregjstruar

Shpërndaje:

Veturat e fundit