Vetura në shitje BMW 520

Kjo veture ka pasur 955 vizita
Ndryshimi i fundit: Sot 19:08:28

9,500 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
- 319 170 KM

BMW 520 F11 Touring TwinPower Turbo

BMW 520 F11 Touring 520d TwinPower Turbo
Vetura posedon
✅Viti 2014 modeli F11
✅Diesel 2.0
✅Senzor parkingi
✅184 HP
✅Aux, Bluetooth, radio, CD
✅Karriga me nxemje
✅Klimen elektronike
✅Comfort, Eco ,Sport
✅Automatik
✅Komanda ne timon
✅Timoni me nxmje
✅Hapja dhe mbyllja e bagazhit automatikisht permes çelësit te vetures
✅Start / Stop
✅Auto Stopn/Start ne trafik


✅5.7 qytet
✅4.9 kombinim .
✅4.5 rrug qelun

Shpërndaje:

Veturat e fundit