Vetura në shitje Mercedes-Benz CLA 45 AMG

Kjo veture ka pasur 2604 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/06/2024 09:19

24,500 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 189 600 KM

Shes veturen Mercedes CLA 45 AMG 4Matic

Mercedes CLA 45 AMG 4 Matic
2.0 benzin 360 HP
Automatik
Viti Prodhimit 2014
Drita Xenon Bi-Xenon
Xhama me rryme
Pasqyre me rryme
Ulse me nxemje
Blind Spot
Lane assist
Park Pilot
Brake Assist
Dynamic Selection
Timon F1
Klimatronik
Navigacion
Tempomat
Senzora parkimi
Kamere mbrapa
Radio DVD
Carbon Parts
Goma dimri Pirelli
Kilometra. 189.600
Me dogan dhe regjistrim
1 vit RKS
Nr tel : +383 44 332334

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Mbyllje qendrore

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit