Vetura në shitje Skoda Fabia

Kjo veture ka pasur 1419 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/10/2023 08:10

1 EUR

(Çmimi)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1200 cm³ 193 000 KM

SHKODA FABIA 1.2 TSI DSG AUTOMATIK VITI 2014 ME DOGANE 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

☎️ Tel & Viber +38344703604

☎️ Tel 045250016

- DSG AUTOMATIK - 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Shkoda Fabia
Automatik DSG
Viti 11 / 2014
Motorri 1.2 benzin TSI
Motorr me zingjire
Shpenzime minimale 4.5l - 100 km
Km 190.000 te Garantuara 100%
E ardhur nga Zvicrra 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
Me Dogane te paguar
Ngjyre e Kuqe Metalike
Bordkompjuter
Klima Ac Funksionale
Centrall
Xhama me Rryme
Xhama te Erresuar nga prodhusi
Dy qelsa
Kuke mbrala montuse me qels

VETUEA ESHTE ME DOGANE TE PAGUAR 🇨🇭

MUNDESI SHITJE EDHE PA DOGANE 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

Vetura eshte ne gjendje perfekte
Nuk ka nevoje per asnje investume me te volgin eshte e ardhur nga zvicrra
Ka dhe doganen e pagauar
E Garantuar ne Kilometra
E Garantuar ne Aksidente


Shpërndaje:

Veturat e fundit