Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1457 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/09/2023 13:10

1 EUR

(Çmimi)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 213 000 KM

VW GOLF VII 2.0 TDI DSG AUTOMATIK ME DOGANE. DISTRONIK LLED PARA MBRAPA

☎️Tel & Viber 044 703 604

☎️ Tel 045250016

- DSG AUTOMATIK

Golf VII
Model
Automatik DSG
Viti 20 / 12 / 2013
Motorri 2.0 TDI
KW 110 / PS 150
Km 212.000 Te Garantuara Servisat ne VW
Km Mund te verifikohen ne Vw - Sistem online
Liber Servisav komplet servisa ne Vw
Faturat e Servisav komplet nga dita Pare ne VW
• Full Opsione •
MODEL HIGHLINE
Distronik
Ambient Light
Start Stop
Drita Adaptive + Rrobote Xenon bi Xenon
Led Para
Led Mbrapa
Hollogenka Led
Karrika Allcantara
Nxemje ne Karrika
Komanda ne Timone
Bord kompjuter
Tempomate
Nav
Tauch Screen
Radio CD / Aux / Mp3 / Bluetoth / Usb
System Zerimi " DYNAUDIO "
Klimatronike Dy zonale
Nxemje ne Karrika
Xhama me Rryme 4x
Treguste + Drita ne Pasqyre
Pasqyre me Rryme + Nxemje
Drita per kthesa
Fellne 18 Coll Origjinale R-Line
Goma te Reja Veres Micheling
Servisi i DSG AUTOMATIT I POSA BER SERVIS
Dy Qelsa
Xhamat te Erresuar nga prodhusi je
E Garantuar per gjithqka
E Garantuar per Kilometra dhe Aksidente

VETURA ESHTE DOGANUAT
TASH EDHE RIGJISTRUAR NE RKS 22.08.2023 deri me Daten 22.08.2024

I DOGANUAR DHE RIGJISTRUAR PER HERE TE PARE TANI NE KOSOVE

Vetura eshte ne gjendje Perfekte
FULL SERVISA PA ASNJE INVESTIM
VAJ MOTORRI
Vetura eshte e mirembajtur vetem ne Servisa te Autorizuar te VW te gjith servisat jan me fature + Libra me Histori komplet

Shpërndaje:

Veturat e fundit