Vetura në shitje Ford Focus

Kjo veture ka pasur 1158 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/09/2023 08:52

1 EUR

(Çmimi)


2 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 251 000 KM

FORD FOCUS 2.0 TDI AUTOMATIK VITI 2014 ME DOGANE 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

☎️ Tel & Viber +38344703604

☎️ Tel 045250016

- AUTOMATIK. - 🇨🇭🇨🇭🇨🇭

ME DOGANE

Ford Fucus
Automatik + Tiptronik
Full Automatik
Motorri 2.0 TDCI
Fuqia 110 KW - 150 PS
Viti 12 / 10 / 2014
Shpenzime minimale 4.5l - 100 km
Liber Servisit - Full Histori
I Ardhur Nga ZVICRRA 🇨🇭🇨🇭🇨🇭
I Sapo Bere kontroll ne Zvicerr
Super Gjendje
I Garantuar per gjithqka
Komanda ne Tikone
Borkompjuter
Tempomate
Klima AC Funksionale
Radio Cd / Aux / Mp3 / usb / Sd Cart / Bluetoth
Xhamin e Pare me Nxemje
Xhama me rryme
Llajsne Kromi
Dy qelsa
Drita Automatik
Drita te mjegulles
Drita per kthesa
Senzore shiut
Felle origjinale 18 Coll
Goma te Veres te sapo vendosura viti 2023
- ME DOGANE -
MUNDESI SHITJE EDHE PA DOGANE

Vetura eshte e ardhur nga Zvicrra 🇨🇭
VETURA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE E GARANTUAR PER KM DHE AKSIDENTE
- VETURA KA TE NDRRUAR TANI DISKAT KOMPLET 4 COPE
GURTNET 4 COPE
VAJIN E FREJVE
VAJIN E MOTORRIT
RRYPI MOTORRIT
SERVISIMI I KLIMES
GOMA DHE FELLNE TE REJA VITI 2023 ME VLER 1800 FRANGA TE SA PO VENDOSURA

VETURA ESHTE SUPER GJENDJE ME NJE FJALE PA ASNJE INVESTIME

Shpërndaje:

Veturat e fundit