Vetura në shitje Volkswagen Polo GTI

Kjo shpallje ka pasur 1964 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/10/2023 08:10
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 130 000 KM

🇨🇭VW POLO 1.4 GTI AUTOMATIK 180PS🇨🇭 KM 130.000

🇨🇭TEL & Viber +383-049646164
TEL 045305060
VW POLO 1.4 GTI AUTOMATIK 180PS 🇨🇭🇨🇭
Motorri:1.4 TSI GTI
AUTOMATIK DSG tiptronik F1
MODEL: GTI
Viti prodhimit:2013
Fuqia:132KW - 180 PS 🚀🚀
Kilometra:130.000 me full histori te garantuara
Drita xenon bi xenon adaptive light
Komanda ne timon
Klimatronik
Senzora parkingu
Navigavion Cd player mp3 Aux USB bluetooth
Tempomat
Karrigat me nxemje
Autohold
Senzor shiu
Xhamat e erresuar fabrikisht nga prodhuesi
Liber servisi me full histori
Vetura eshte e garantuar per kilometra dhe aksident
E sapo ardhun nga ZVICRA🇨🇭🇨🇭 ME DOGANË

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha