Vetura në shitje Abarth 500

Kjo veture ka pasur 1811 vizita
Ndryshimi i fundit: 08/06/2024 12:39

8,500 EUR

(Çmimi)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kupe 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 4

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 171 000 KM

Shes veturen Fiat 500 Abarth

Fiat 500 Abarth
1.4 Turbo Benzin
140 HP
Blow Off
5 shpejtsi manual
Viti Prodhimit 2012
Xhama me rryme
Pasqyre me rryme
Klimatronik
Komanda ne timon
Drita Xenon
Sport
Panoram
Radio Mp3
Usb/Aux/Bluetooth
Auspuha Akrapovic
Goma dimri t reja
Kilometra. 171.000 km
Me dogan dhe regjistrim
RKS 1 vit
Qmim 8300 euro fix
Nr. Tel: +383 45 722383

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Navigacion

Shpërndaje:

Veturat e fundit