Vetura në shitje Audi Q5

Kjo veture ka pasur 3646 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/03/2024 10:31

*Çmimi me marrëveshje


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 80 000 KM

AUDI Q5 40 TDI QUATTRO - 80.000KM - 2019

Audi Q5 40 TDI QUATTRO
VIRTUAL & MATRIX
2.0 TDI / S-TRONIC - 140 kW / 190 PS
Viti Prodhimit: 2019
KM: 80 000 / Garancion nga Audi deri 120,000 KM

Select Auto
Magj.Prishtinë-Mitrovicë,Shkabaj(afër Hib-Petrol).

📞 +383 45 107 170
📞 +383 45 103 333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit