Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 1494 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/03/2024 14:00

*Çmimi me marrëveshje


1 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2017

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 88 000 KM

VW GOLF 7 - 2.0 TDI DSG - 88.000 KM

Volkswagen Golf 7.5
2.0 TDI DSG - BlueMotion 110kW / 150 PS
Viti Prodhimit: 05 / 2017
KM: 88 145

I DOGANUAR
Mundësi shitje per Export.

Select Auto

Magj.Prishtinë-Mitrovicë,Shkabaj(afër Hib-Petrol).
📞 +383 45 107 170
📞 +383 45 103 333

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit