Vetura në shitje Volkswagen Jetta

Kjo veture ka pasur 1032 vizita
Ndryshimi i fundit: Dje 20:29:38

11 EUR

(Çmimi)


11 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2019

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1400 cm³ 100 000 KM

💥VW JETTA DSG 2019 100.mi km.sakta❤️

VW Jetta 2019

- 1.4 TSI 151ps
- Automatik DSG 8 shpejtesi
- 103.000 km te sakta
- Model sport dhe amortizim
- Modeli i fundit (facelift)
- Distancer, këndi i vdekur, cruise control etj.
- LED drita para dhe mbrapa
- Kamer dhe sensora 360°
- Panoram
- Ulëse lekur me nxemje
- Ndezje me qeles
- Apple CarPlay & Android Auto
- ker less ndezje nga jasht ....Etj

049230923

Shpërndaje:

Veturat e fundit