Vetura në shitje Mercedes-Benz E 350

Kjo veture ka pasur 136 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2023 12:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
3000 cm³ 275 000 KM

MERCEDES BENZ E350 AMG LINE 2013

Mercedes Benz E 350 CDI AMG LINE AVANTGARDE
Viti •02.03.2013 •• AMG LINE •• FULL OPSION
Kilometra te garantuara 100% •275.000•
Ccm 3.0 Diesel •265 PS / 195 KW
Te gjithe serviset e kryera e sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪
Drita te mjegulles ne pjesen para dhe mbrapa
Nderruesi i shpejtsive Automatic
Sistem te nderrimit te shpejtesive ne timon
Sistem te kyqjes se shpejtesive Tempomat
Sistem te kyqjes me telefon-veture
•Bluetooth
•SD Card
•Media MP3
•CD Player
•Navi Media
•Tempomat
•AirBag
•ESP
•ABS

Shpërndaje:

Veturat e fundit