Vetura në shitje Opel Corsa

Kjo veture ka pasur 350 vizita
Ndryshimi i fundit: 25/10/2023 20:57

10,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Semi-Automatik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 230 000 KM

Opel Corsa E ecoflex

*Opel Corsa E ecoflex
*1.3 CDTI 70kW (95ps)
*10.2016 model 2017
*Automatik tiptronic
*Posedon karrika me nxemje, pasqyre me nxemje, Tempomat, Bluetooth, Usb, Senzora shiu, Senzora parkimi, Timon multifunksional me nxemje, Vozitje ekonomike etje
*230000 km te garantuara
*Me dogan te paguar
*10500€
📞+38345580560

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit