Vetura në shitje Mercedes-Benz B 180

Kjo veture ka pasur 49 vizita
Ndryshimi i fundit: 04/12/2023 12:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 263 916 KM

Mercedes Benz B 180 2013

MERCEDES BENZ B-180 CDI
Vetura eshtë e sapo ardhur nga Gjermania🇩🇪
• Kilometra • 263916 • Viti 2013 • 2.0 Dizel •
• Ndërruesi i shpejtësive: Automatik 7G-Tronic
• Drritat inteligjente të modelit më të sukseshëm Full Led
• Sistem të navigacionit
• Sistem informimi të rrugës nga navig. me anë të zërit
• Drrita të Mjegullës në pjesën para dhe mrapa
• Klimë multifunksionale & Digjitale Funksionale
• Gjamat Elektronik & me ngrohës funksionale
• Senzora parkingu para dhe pas funksional
• Sistem të kyqjes së shpejtësis “Tempomat”
• Sistem të kyqjes me telefon “Bluetooth”
• Sistem të senzorit të shiut funksional
• Shpejtesit ne timon
• Bordkompjuter
• Tempomat
• Sd Card
• Media /MP3
• CD-Player
• Blutetooth
• NAVi Media
• AUX-IN
• AirBag
• ESP
• ABS

Shpërndaje:

Veturat e fundit