Vetura në shitje Volkswagen CC

Kjo veture ka pasur 960 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/11/2023 15:49

11,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Argjendtë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 256 000 KM

VW CC Sport

Volkswagen CC Sport
*2.0 TDI 103kW (140ps)
*12.2013 model 2014
*Automatik DSG
*Paketa Sportline
*Posedon karrika me nxemje sportive, pasqyre vet paluese me nxemje, tempomat, Webasto, Climatronic, Navigacion, Bluetooth, Aux, Usb, Start Stop, Autohold, Senzora parkimi, Ndezje me pulle, Park asist, Dritat ksenon, Black edition, senzora shiu Etj.
*255000km te garantuara
*11500€
*Pa dogan
📞+38345580560

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit