Vetura në shitje Opel Insignia

Kjo veture ka pasur 34 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/11/2023 20:29

19 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2020

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 188 000 KM

Opel Insignia B 2020 2.0Cdti 170ps Automatik

Nr.108
D Automobile
*OPEL
*INSIGNIA B
*0.5 2020
*2.0 CDTI
*170PS
*AUTOMATIK 8 SHPEJTESI +R
*F1 (NDRRIMI I SHPEJTESIVE EDHE NGA TIMONI)
*LIMUZINE
*NGJYRA E ZEZË
*188.000KM
*E SAPO IMPORTUAR ME DOGAN
*VETURA ESHTE NE GJENDJE TE SHKELQYER
VETURA POSEDON KETO OPCIONE:
*DRITA LED MATRIX INTELEGJENTE
*DRITA TE GJATA AUTOMATIKE
*DRITA LED MBRAPA
*FELLNE 18 ME GOMA TE REJA GOOD YEAR M+S
*ULESE NGA LEKURA
*ULESET E PARA ME NGROHJE
*ULESE E PARA ME FTOFJE
*ULESET E PASME ME NGROHJE
*ULJESJA E SHOFERIM ME MEMORIE DHE ME MASAZH
*PASQYRE QE PALOSEN
*VIRTUAL DISPLAY (ORET DIGJITALE)
*NAVIGACION
*KAMER PRAPA
*KAMERA 360 SHKALLE
*KAMERA PARA
*KAMERA NE PASQYRE
*XHAMI I PARE ME SHKRIRJE TE SHPEJTE
*AMORTIZIM ADAPTIV
*SISTEM TE VOZITJES SPORT &TOUR& NORMAL
*XHAMAT ANESOR TE DYFISHT (PER SIGURI DHE AKUSTIK)
*PARKIM AUTOMATIK
*VETE FRENIM
*TEMPOMAT
*KEYLESS
*MBAJTJE TE DISTANCES NE MES TE VETURAVE
*MBAJTJE MRENDA VIJAVE
*SENZORE PARKIMI 360 SHKALLE
*TAVANI I ZI
*TIMONI I PRERE
*NGROHJE NE TIMON
*XHAMI I PARE ME SHKRIRJE TE SHPEJTE
*SENZORA KUNDER DRITAVE TE GJATA NE SECILEN PASQYRE
*WIFI BRENDA MAKINES
*RADIO ME 2XUSB BLUETOTH DHE WIFI
* 2 CELESA
ETJ ETJ
VETURA KA GJENDJE TE SHKELQYRE
NUK KA AKSIDENT APO NDONJE PJES TE NGJYROSUR
NUK KA ASNJE PROBLEM TEKNIK DHE OPTIK

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit