Vetura në shitje Volkswagen Golf Plus

Kjo veture ka pasur 41 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/11/2023 20:29

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 225 000 KM

Shitet Golf 6 plus 2013 diesel

VW GOLF 6+
1.6 TDI
VITI 2013
225K KM
VETEM ME DOGAN
KLIMATRONIK
DRITA TË MJEGULLES
TEMPOMAT
SENSORA PARA DHE PAS
SENZORA TË SHIUT
DRITA NË PASQYRA
ABS, ESP
TË GJITHA SERVISET NË VW
LIBER SERVISI
NË GJENDJE SHUMË TË MIRE BRENDA DHE JASHTË.
☎️ 045-232-001
☎️ 045-566-559

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

Shpërndaje:

Veturat e fundit