Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 693 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/11/2023 20:28

9,600 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2011

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 295 000 KM

Shes PASSAT B7 2.0 TDI BLUEMOTION

Shitet PASSAT B7 2.0 TDI
Highline
Viti 2011
Manual 6 shpejtesi
5 ulse
Ulse gjysme lekure
Uslet me nxemje
Start / stop
Auto hold
Drita LED para mrapa
Vjen bashk me fellne 17she goma vere
Bandasha me guma dimri 4 vjet afat
Gome rezerve origjinale

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit