Vetura në shitje Volkswagen Golf V

Kjo veture ka pasur 1392 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/06/2024 15:51

*Çmimi me marrëveshje


  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2008

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kuqe 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 250 000 KM

VW GOLF 5 1.9TDI 2008 I DOGANUAR RKS

VW GOLF 5 1.9TDI 2008
I DOGANUAR RKS
📞049/43 43 61
📞048/407-634
77kw/105ps
Klim AC
MUZIK
Servisat e kryer me kohe + rrypi dhembzor
GOMAT E DIMRIT
KUK TERHEQSE
GJENDJE PERFEKTE

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  EDS

 •  Fellne

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit