Vetura në shitje Mercedes-Benz 208

Kjo veture ka pasur 87 vizita
Ndryshimi i fundit: 23/11/2023 16:14

5 EUR

(Çmimi)


7 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Kabriolet 2021

Karburanti Marshi
Gas(Plin) Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 3

Kubikazha Kilometrazhi
102 cm³ 10 000 KM

Bleni Pentobarbital Sodium whatsapp +4915212335491

Bleni Pentobarbital Sodium whatsapp +4915212335491
email kontakti: [email protected]

https://pentobarbitalexit.com/product/buy-nembutal-pentobarbital-sodium/

Bleni pluhur Nembutal në internet,
Bleni pluhur Ketamine në internet,
Bleni mephedron (4-MMC) në internet,
Bleni pluhur amfetamine në internet,
Bleni pilula Oxycodone në internet,
Bleni Kapsulat Nembutal Online,


Porositni natrium pentobarbital (të lëngshëm) (oral) në internet.
Nembutal është një solucion steril pentobarbital natriumi për injeksion intravenoz ose intramuskular. Çdo ml përmban 50 mg pentobarbital natriumi të tretur në një tretësirë propilenglikol 40%, alkool 10% dhe ujë në vëllim. PH ulet në rreth 9.5 duke përdorur hidroksid natriumi ose acid klorhidrik. Ky ilaç duhet të merret nga goja. Pentobarbital për eutanazinë, natriumi i lëngshëm pentobarbital dhe natriumi pentobarbital për eutanazinë e kafshëve janë në dispozicion për blerje. Porositni Nembutal me postë, Dozë vdekjeprurëse Pentobarbital, Dozë vdekjeprurëse Nembutal. Kontaktoni Pentobarbital Exit për më shumë detaje dhe informacion dhe ne do t'ju ofrojmë më të mirën me çmime të përballueshme.

Shpërndaje:

Veturat e fundit