Vetura në shitje Citroën Jumper

Kjo veture ka pasur 1004 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/02/2024 19:43

5,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Tjetër 2009

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 3

Kubikazha Kilometrazhi
2200 cm³ 350 000 KM

Vetura ne shitje Citroën Jumper

Citroen Jumper 2.2 HDI 🇨🇭I ardhur nga CH pa Dogan

Serviset e kryera me rregull , 6 Shpejtsi

📞+383045 332 322

✅~ Modeli 2009
✅ N’gjendje shum të mir
✅ Me dokumenta të rregullt
✅ 347.XXX Km
✅ Qmimi i volitshëm 5.200 € I Diskutushëm

Siguria dhe komoditeti


  •  Klimë(AC)

Shpërndaje:

Veturat e fundit