Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 394 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/12/2023 22:07

10,500 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


11,509 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 277 000 KM

VW GOLF 7

SHITET GOLF 7 📞
2.0 DSG AUTOMATIK FULL EKSTRA
Viti 2013 (PA DOGAN)
277km me liber t servisit
Senzora para prapa,360
Pasqyre me rryme
Distanc kontroll,Auto Parking
Auto Hold,Pulla n timon
Karrika gjysem lekur, me masazh
Xhama t'erresuar nga prodhuesi
Super gjendje

Tel 044-711-904📞044-286-521📞

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit