Vetura në shitje BMW X1

Kjo veture ka pasur 568 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/12/2023 20:12

10,600 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 280 000 KM

BMW X1 20d Automatik X-DRIVE (4x4) VITI 2012 “I doganuar,Super gjendje” 📞044 915 356.

BMW X1 20d 130 kw 177 ps Automatik-Tiptronik
X-DRIVE (4x4) VITI i prodhimit 2012.
“I doganuar,Nje pronar ne KS”

Drita perpara angel eyes xenon big xenon,Mbrapa lled,Interier brenda ngjyre krem shum te rujtun,Navigation te madh(dvd video),Senzora parkingu,Tempomat,Start stop(ndezje pa qels),Keyles go (hapet dhe mbyllet pa qels).
Goma te reja dimrit,Servisi i kryer.
“Super gjendje”
Mundesi ndrrimi🤝📞044 915 356.

Shpërndaje:

Veturat e fundit