Vetura në shitje Chevrolet Captiva

Kjo veture ka pasur 2051 vizita
Ndryshimi i fundit: 29/03/2016 12:35

9,800 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Xhip/SUV 2007

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 6+

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 240 000 KM

Chevrolet Captiva

Shes CHEVROLET CAPTIVA

Viti 2007

Ulëset me nxehmje

Tempomat

4x4

Full lëkurë

Kilometrazhen e garantuar me libër të servisit

Manual

7 ulëse

Për më shumë informata kontaktoni në numrin: 044805624

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

Shpërndaje:

Veturat e fundit