Vetura në shitje Mercedes-Benz A 220

Kjo veture ka pasur 415 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/01/2024 15:08

16,900 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


17,900 EUR

(Çmimi me ndërrim)
  SPONZORIZO SHPALLJEN

       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2013

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 87 000 KM

Shes veturen Mercedes Benz A220

Shes mercedes benz A220 2.0 diesel
I sapo doganuar
Km 87000
2013
Ngjyr hiri
Amg paket
Automatik
Ne gjendje te mir
Per me shum kontakto ne nr 049450245
Viber dhe whats app

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Interior lëkure

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit