Vetura në shitje Volkswagen Touran

Kjo veture ka pasur 87 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/01/2024 19:23

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2011

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 250 000 KM

TOURAN 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 12.2011 🔥

VW Touran 2.0 TDI (diesel) 140ps Comfor LINE
Automatik DSG,VITI i prodhimit 12.2011
“I doganuar,Nje pronar ne KS”

Drita para xenon dhe lled,Ulse isofix me nxemje,Dy qelsa,Senzora parkingu,Navigation,Tempomat.

Full servise te kryera (Servisi i madh i kryer:rrypi dhembzor set,vaj,filtera,diska,gurne,Servisi i menjaqit i kryer) me liber servisi,,,,
Dy PAL FELLNE me goma te reja.
Asnje investime nuk e don.📞044 915 356.

Shpërndaje:

Veturat e fundit