Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 82 vizita
Ndryshimi i fundit: 06/01/2024 19:29

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 190 000 KM

GOLF 7 1.6 TDI 81 kw 110 ps LOUNGE 2016 “I doganuar 🇨🇭”

GOLF 7 1.6 TDI diesel 81 kw 110 ps LOUNGE
VITI i prodhimit:10.2016
“I doganuar,Regjistrim 12.06.2024”

Ulse me nxemje,Komanda ne timon,Drita para xenon lled,Navigation,Pasqyret me mbyllje,Senzora parkingu,Gjama mbrapa te zi ne librez,Start stop,Kuke terhqese.
Servisi i kryer,Goma te reja te dimrit dhe goma te veres te reja,Dy qelsa,Liber servisi.

Mundesi ndrrimi🤝:📞044 915 356.

Shpërndaje:

Veturat e fundit