Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 1825 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/05/2016 09:44

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Kupe 2004

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Kuqe 2

Kubikazha Kilometrazhi
600 cm³ 0 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

Smart 600 cm i ardhur nga zvicrra

Smart 600 cm viti 2004 me klimë gumat e reja panoram regjistrim ni vit servisin e kryer per ma shum info 044 422 866 blerim

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Fellne

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  4x4

 •  Hidraulik

 •  Timon multifunksional


Shpërndaje:

Veturat e fundit