Vetura në shitje BMW 116

Kjo veture ka pasur 217 vizita
Ndryshimi i fundit: 28/01/2024 13:54

13,200 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2015

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 207 000 KM

Bmw 116d F20 2.0 2015

Shitet Bmw 116d 2.0 diesel 2015 Automatik
Me dogane
Km 207xxx
Drita automatike led, navi te madh, cluster digjital, panorame, senzora, ulese me nxemje etj.
Makina ne gjendje shume te mire teknike dhe optike! Nuk ka nevoje per investim!

Shpërndaje:

Veturat e fundit