Vetura në shitje Smart ForTwo

Kjo veture ka pasur 1951 vizita
Ndryshimi i fundit: 01/04/2016 16:50

2,600 EUR

(Çmimi)
LLoji Viti
Tjetër 2001

Karburanti Marshi
Benzinë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 2

Kubikazha Kilometrazhi
- 100 000 KM

Gjendja Vendi
E përdorur Prishtinë

Dëshironi të shisni një veturë?
REGJISTRO SHPALLJEN

smart

shes smartin 600cc regjistrim 1 vit gjendje shum te mir pres blers serioz

Siguria dhe komoditeti


  •  ABS

  •  Panoramë

  •  Dritare elektrike

  •  Klimë(AC)

  •  Airbag

  •  Fellne


Shpërndaje:

Veturat e fundit