Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 9428 vizita
Ndryshimi i fundit: 16/05/2014 23:22

*Çmimi me marrëveshje


LLoji Viti
Karavan 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 255 000 KM

VW PASSAT 1.9 TDI -02

Përshkrim i sendit
Shes veturen VW Passat 3BG 1.9 TD(i te kuqe) 74 KW/101 PS
Vetura eshte vitit 2002, eshte importuar nga Holanda dhe eshte regjistruar per here te pare ne KS ne nentor 2013, dhe i ka te gjitha dokumentet percjellese, me liber te servisit dhe pagesa ne dogane.
Eshte ne gjendje shume te mire, me ulese shume te rehatshme dhe nuk ka asnje gervishje.
Ka hargjime te vogla per shkak 74 KW
Ka keto karakteristika: KLIMATRONIK, RADIO CD BLAUPUNKT-ZERIM SHUME TE MIRE, TEMPOMAT, MBESHTETESE TE DORES NE PJESEN PARA DHE MBRAPA, GJAMAT ELEKTRONIK, PASQYRE ELEKTRONIKE + ME NXEMJE, ALARM, ABS, ESP 2 QELSA

Veture qe ja vlen te shikohet, sinqerisht! Kjo mund te vertetohet me nje shikim...

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  CD

 •  EDS

 •  Rimorkiator

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit