Vetura në shitje Citroën C4 Picasso

Kjo veture ka pasur 53 vizita
Ndryshimi i fundit: 10/02/2024 11:49

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Kaltër 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 220 000 KM

Citorèn C4 Picasso 1.6 e-HDI Automatik EXLUSIVE

Citroen C4 Picasso 1.6 e-HDI
Exlusive Packet
Full Opcione
2 qelesa me liber servisi
2 pal fellne me goma dimri+vere
I ardhur nga Zvicrra🇨🇭
Me dogan dhe homologim i pa vozitur ne Ks
048/669/996

Shpërndaje:

Veturat e fundit