Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 89 vizita
Ndryshimi i fundit: 12/02/2024 20:51

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2019

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 180 000 KM

Vw Golf 7.5 Facelift R-Line

Vw Golf 7.5 Facelift R-Line
Viti:2019
AUTOMATIK Dsg
1.6 Tdi Diesel
Km:180000 Full Panorama
Distronic Digital Camera
Distancontrol Navi Parkpilot
Me dogan te paguar full opcion

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Panoramë

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit