Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 2440 vizita
Ndryshimi i fundit: 11/04/2024 15:21

11,000 EUR
9,999 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Karavan 2018

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Bardhë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 153 000 KM

Shitet Opel Astra K 2018

Shitet Opel Astra K
Vit Prodhimi: 2018
Motorr: 1.6 CDTI
Kilometra: 153xxx
Bluetooth NAVI Apple CarPlay Android Auto
Lane Assist (Asistenca e vijave te bardha)
Start/Stop
Auto Hold
Karrika me nxemje
Timon me nxemje
Drita LED
Senzora para prapa
Kamere prapa
Senzor shiu
Leximi i shenjave te trafikut
Webasto (Nxemje me nafte)
E sapoardhur nga Gjermania me 1 vit RKS

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Ulëse me nxemje

 •  Kompjuter

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit