Vetura në shitje Fiat Punto

Kjo veture ka pasur 50 vizita
Ndryshimi i fundit: 15/02/2024 12:53

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Tjetër 2013

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1300 cm³ 230 000 KM

Fiati Punto 1.3 JTD Facelift 2013

Fiat Punto 1.3 JTD Diesel
2013 Facelift
230.xxx km te garantuar
Me liber servisi dhe dy qelesa.
Me dogan te paguar e pa vozitur ne Kosove.
E importuar nga Gjermania🇩🇪
Info: 048/669/996

Shpërndaje:

Veturat e fundit