Vetura në shitje Jeep Grand Cherokee

Kjo veture ka pasur 151 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/02/2024 10:40

7,200 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2003

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2700 cm³ 315 000 KM

Shes Jeep Grand Cheeroke 2.7CDI

Shitet Jeep Grand Cheeroke 2.7cdi 2003
Motorri:2.7cdi (motorr i mercedesit).
Kilometrat:315.000km
Marshi:Automatik
Awd: 4x4(All Time)
Viti:2003
Gjendja:Ne gjendje te mire motorrike, dhe gjendje shume te mire brenda.
Ulset:Lekure, elektronike levizjen.
Klime(AC).
Vetura posedohet nga nje pronar nga viti 2006, e blere me 20.000km.
049-471-174

Shpërndaje:

Veturat e fundit