Vetura në shitje Volvo XC 60

Kjo shpallje ka pasur 316 vizita
Ndryshimi i fundit: 22/02/2024 10:40
✨ SPONZORIZO SHPALLJEN 🚀

48,000 EUR

(Çmimi)
       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2021

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 51 000 KM

Volvo XC60 R Design

Volvo xc60 B4 (190Ps)
R Design.
Viti prodhimit:2021

Kilometrat:51.000km(te garantuara)

Marshi:Automatik

Ulset:Ulse me nxemje dhe ftofje plus masazh

Enterier:Tavani i zi

Extra:Timon me nxemje
Harman Kardon zerimi.
Kamera, drita automatike, lexim i shenjave te rruges, park asist, full volvo driver asist sistem.

I importuar ne muajin Nentor 2023 nga Gjermania.

Shpalljet e fundit


Shfaq te gjitha