Vetura në shitje Volkswagen Passat

Kjo veture ka pasur 44 vizita
Ndryshimi i fundit: 20/02/2024 19:01

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Karavan 2016

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ -

VW Passat 2.0 BI-TDI 4 Motion

2.0 TDI me 3 t Kuqe pa dogan
-4 motion
-VP; 2016
-Automatik; DSG
-330.km
-239 ps bi turbo
-Mode (eko. Normal. Sport. Comfort
-Goma te dimrit te reja
-Drita lled perpara dhe mrapa
-Gjama te errsuar prej prodhusit
-Euro 6 me ADBLU
-Distronik
-Senzor parkimi 360°
-2 qelsa aktiv
-Start stop
-Ulset me nxemje
-Ambient light
-Auto hold
-Kuken me rrym
-Pasqyre elektrike edhe qe errsohen
Serviset deri me tash ne servis te autorizuar te bame me rregull

Shpërndaje:

Veturat e fundit