Vetura në shitje Opel Astra

Kjo veture ka pasur 106 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/04/2024 10:19

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2016

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Zezë 5

Kubikazha Kilometrazhi
1600 cm³ 163 000 KM

OPEL ASTRA K 1.6 CDTI

Opel Astra K 1.6 CDTi
Viti:2016
Km:163.000 garantuara me liber servisi
I doganuar
Tel:+383 49 73 99 99

Siguria dhe komoditeti


 •  Radio

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit