Vetura në shitje Skoda Yeti

Kjo veture ka pasur 51 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/02/2024 10:00

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Xhip/SUV 2012

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Kafe 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 135 000 KM

Skoda Yeti 2.0 4x4

Skoda Yeti 2.0 TDI 2012
135.000km
Dizel
Manual
4x4
I ardhur nga Zvicrra🇨🇭
I regjistruar për herë të parë ne Kosove me 10.05.2022
Panoram
Bluetooth
Pulla ne vollan
Karriga me nxemje
Xhamat e pasem te erresuar nga prodhuesi,
Rripi dhembezor i nderruar me 03.06.2023 apo 127.627 km
I gatshem per cdo provë apo kontrollë në perfaqesi te autorizuar apo ku te doni.
Garantojë për aksident dhe për kilometra.

Shpërndaje:

Veturat e fundit