Vetura në shitje Volkswagen Bora

Kjo veture ka pasur 52 vizita
Ndryshimi i fundit: 05/03/2024 09:36

*Çmimi me marrëveshje


       Dogana        Regjistrimi
E doganuar E regjistruar

LLoji Viti
Limuzinë 2002

Karburanti Marshi
Naftë Manual

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
1900 cm³ 350 000 KM

Bora 1.9 TDI

Bora 1.9 TDI
85 KW - 116 ps
klima tronik
bord kompiuter
tempo mat
esp
dritare me rrym
pasqyre me rrym
fellne 16 coll me goma te dimrit
drita te mjegulles
servis me rregull
rrypin dhomzor e ka te kryer
nuk ka ne voj per as te ni investim
regjistrim ka deri ne mujin e 10 - 2024
per me shum na kontaktoni ne tel
044 798 868
049 422 650

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Radio

 •  Bluetooth

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Alarm

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  Senzorë shiu

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit