Vetura në shitje Volkswagen Golf VII

Kjo veture ka pasur 920 vizita
Ndryshimi i fundit: 27/02/2024 07:01

12,700 EUR

(Çmimi është i negociueshëm)


12,700 EUR

(Çmimi me ndërrim)
       Dogana        Regjistrimi
Pa doganë Pa regjistrim

LLoji Viti
Limuzinë 2014

Karburanti Marshi
Naftë Automatik

Ngjyra Ulese
Hiri 5

Kubikazha Kilometrazhi
2000 cm³ 235 678 KM

GOLF7 2.0 TDI 2014

SHITET GOLF VII DISEL 2.0 TDI
MODELI GTD FABRIKISHT 184PS
VITI 2014 AUTOMATIK-DSG F
PA DOGAN I ARDHUN PREJ GJERMANIS
INFO 045241616 WIBER WASSAP

Siguria dhe komoditeti


 •  ABS

 •  Bluetooth

 •  TV

 •  Senzorë parkimi

 •  Dritare elektrike

 •  Klimë(AC)

 •  Immobilizer

 •  Xhama me ngrohje

 •  Airbag

 •  Mbyllje qendrore

 •  Drita mjegulle

 •  ESP

 •  Pasqyra elektrike

 •  Matt

 •  Spoilerë

 •  CD

 •  Hands-free kit(Adapter)

 •  Fellne

 •  Kompjuter

 •  Ngjyrë metalike

 •  TCS

 •  Senzorë shiu

 •  Xenon

 •  Hidraulik

 •  Autopilot

 •  Navigacion

 •  Timon multifunksional

Shpërndaje:

Veturat e fundit